Makeup artist Emilia Różycka

Oferta

Potrzebujesz usługi szytej na miarę Twoich potrzeb?

Zadaj pytanie

Współpraca

Pracuję na produktach profesjonalnych (Kryolan, Affect, Luxury, Clare Blanc) i selektywnych (Estee Lauder, Dior Backstage, Hourglass, Smashbox, Fenty Beauty).

Dbam o wysoką higienę pracy. Używane przeze mnie pędzle i narzędzia są dezynfekowane, a do aplikacji tuszu i pomadek używam jednorazowych aplikatorów.

Dojeżdżam do klientów przy zakupie pakietu ślubnego, zleceniach komercyjnych i biznesowych.

Oprócz makijaży oferuję kursy i lekcje makijażu dla osób prywatnych.

Rezerwacje

1

Wybierz z oferty interesującą Cię usługę

W zgłoszeniu napisz informację, jakiego typu makijaż/kurs potrzebujesz

arrow pointing right

2

Napisz do mnie wiadomość z proponowanym terminem

Zaproponuj datę i godzinę naszego spotkania, mając na względzie czas trwania usługi

Wyślij wiadomość
arrow pointing right

3

Omówmy szczegóły makijażu i potwierdźmy wizytę

W przypadku większości usług potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku

FAQ

Na jakim sprzęcie i materiałach pracujesz?

Pracuję zarówno na produktach profesjonalnych (Kryolan, Affect, Luxury) jak i selektywnych (Estee Lauder, Laura Mercier, Hourglass, Smashbox, Dior Backstage, Fenty Beauty). Dbając o Wasze bezpieczeństwo stosuję jednorazowe akcesoria, takie jak aplikatory do rzęs i ust. W przypadku kremowych produktów stawiam na opakowania z pompką, a pozostałe z nich wykładam na zdezynfekowaną paletę, tak aby zapewnić Wam maksymalne wysoki poziom higieny w trakcie usługi.

Gdzie wykonujesz makijaże?

W dużej mierze pracuję z dojazdem do klienta. W ramach pakietów ślubnych dojeżdżam do swoich klientów głównie na terenie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Sesje zdjęciowe oraz makijaże biznesowe, korporacyjne wykonuję w Trójmieście i okolicach.

Czy możliwy jest dojazd do klientki? Jaki jest cennik?

Dojazd możliwy jest w ramach pakietu ślubnego, o którym więcej przeczytasz w zakładce MAKIJAŻ ŚLUBNY. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub nietypowe zlecenie dla mnie (szczególnie w dni robocze) - skontaktuj się ze mną!

Wyślij wiadomość

Czy zajmujesz się również włosami? Jeśli nie - czy polecasz kogoś?

Makijaż to moja największa pasja i oddaję się jej w 200%. Swoje włosy w ważnym dla nas dniu lepiej oddać w ręce profesjonalnej stylistki fryzur. Gorąco polecam moje koleżanki i kolegów, pracujących na terenie Trójmiasta i okolic: Bartek Wysocki (Hairmate Gdańsk), Polka. Fryzury, warkocze., Masza Mikova.

Jak zapisać się na pojedynczą usługę?

Napisz proszę do mnie wiadomość na Facebooku/Instagramie lub wyślij maila z następującymi informacjami: - jaka ilość i rodzaj usługi Cię interesuje, - data i godzina usługi, - w przypadku dojazdu - adres miejsca przygotowań. Po ustaleniu wszystkich szczegółów podsyłam dane do zadatku, który jest potwierdzeniem rezerwacji wybranego terminu.

Jestem przyszłą Panną Młodą. Czy mogę już zabookować termin na 2023 rok?

Aktualnie zapisy są otwarte do końca marca 2023. Na miesiące kwiecień - październik 2023 obowiązuje następujący harmonogram: 1 XI 2022 rozpoczynam zapisy na pakiety ślubne z dojazdem do klienta. 16 I 2023 rozpoczynam zapisy na makijaże indywidualne.

Jestem zdecydowana na pakiet ślubny! Co dalej?

Napisz do mnie! Po ustaleniu wszystkich szczegółów wysyłam Ci podsumowanie rezerwacji i umowę, którą podpisujemy on-line lub osobiście podczas makijażu próbnego. W razie jakichkolwiek pytań związanych z umową jestem cały czas do Twojej dyspozycji.

Wyślij wiadomość

Świetnie! W takim razie przyjdę na makijaż próbny. Czy mogę zabrać ze sobą moją świadkową / mamę / przyszłego męża?

W trosce o pozostałe klientki relaksujące się w lokalu, na każdy makijaż zapraszam Was bez osób towarzyszących. Swoje czworonogi i dzieci również zostawcie pod opieką w domu.

Jak przygotować się do makijażu?

Nie ma dobrego makijażu bez dobrej pielęgnacji :) Dlatego o skórę warto dbać regularnie i z odpowiednim wyprzedzeniem! Bardzo ważne jest codzienne nawilżanie twarzy i picie wody. Ewentualna wizyta na solarium/plaży powinna odbyć się najpóźniej dwa tygodnie przed makijażem. W przypadku aplikacji samoopalacza/opalania natryskowego polecam omijać okolice twarzy. Około 3 dni przed makijażem polecam wykonać przetestowany wcześniej peeling enzymatyczny. W przypadku osób depilujących brwi i wąsik - zabiegi te najlepiej wykonać najpóźniej 3 dni przed wizytą. W dniu umówionej wizyty najlepiej nie nakładać makijażu/filtru SPF lub wykonać dwuetapowe oczyszczanie twarzy i nałożyć pielęgnację bezpośrednio przed wizytą. Na makijaż proszę przyjść w koszulce na ramiączkach lub odpinanej koszuli. Na makijaż próbny ślubny najlepiej ubrać coś w kolorze docelowej kreacji. Polecam zabrać ze sobą biżuterię, przygotować zdjęcia swojego stroju, inspiracje makijażowe. Dobrym pomysłem jest umówienie się tego samego dnia na makijaż próbny, fryzurę próbną i/lub przymiarkę sukni ślubnej.

test

Szukasz profesjonalnego makijażu?

Ruszają zapisy na

Sezon 2023

Zapytaj o wolne terminy